esteticenter.pl

Oferta

Nasza OFERTA

Zależy nam, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych zleceniodawców, w związku z czym nasza oferta obejmuje poniższe obszary czynności.

Wywiad gospodarczy
Jedną z usług, którą oferujemy jest wywiad gospodarczy. Polega on na uzyskaniu i analizie informacji, które mogą okazać się niezwykle istotne w sytuacji, gdy firma lub pojedyncza osoba stoją w obliczu podjęcia ważnych decyzji biznesowych. Pozwoli to nie tylko uniknąć negatywnych konsekwencji błędnych wyborów, ale również może utwierdzić i umocnić pewne przekonania. Dzięki temu zleceniodawca może m.in. uzyskać ocenę potencjalnego kontrahenta i uchronić się przed ewentualnymi stratami finansowymi.

Ustalenia majątkowe
W przypadku ustaleń majątkowych zadaniem detektywa jest zweryfikowanie stanu majątkowego np. dłużnika. Jest to również rozsądna opcja w sprawach rozwodowych. Podjęte przez nas działania dostarczą solidnych i przede wszystkim wiarygodnych informacji dotyczących stanu majątkowego oraz posiadanych obiektów np. nieruchomości. Ustalenia majątkowe mają na celu ochronę naszych klientów przed zatajeniem istotnych faktów, które mogłyby działać na niekorzyść klienta.

Niewierność partnerów
Usługa ta kierowana jest do osób, które podejrzewają, że ich partner może dopuszczać się wobec nich zdrady i kłamstw. Naszym celem jest zweryfikowanie tego typu przypuszczeń oraz ustalenie wszystkich niezbędnych faktów, które w ostatecznym rozrachunku mogą stanowić podstawę do ewentualnych dalszych działań. Gwarantujemy przy tym największa dyskrecję.